─îistenie odpadov a odtokov Michalovce / Sobrance a okolie

Vysokotlakov├ę profesion├ílne ─Źistenie odpadov a odtokov Michalovce / Sobrance a okolie

─îistenie odpadov a odtokov Michalovce / Sobrance a okolie – 24 hod├şn denne

Vysokotlakov├ę ─Źistenie odpadov a odtokov vysokotlakov├Żm pr├║dom vody.

Profesion├ílne vybavenie a odborn├Ż servisn├Ż z├ísah na┼íich vy┼íkolen├Żch technikov zaru─Ź├ş odstr├ínenie havarijn├ęho stavu takmer u 100% z├íkazn├şkov, ─Ź├şm sa rad├şme na V├Żchodnom Slovensku medzi najlep┼í├şch.

M├íme ┼ípi─Źkov├ę vybavenie na odstr├ínenie vodn├ęho kame┼ła a kore┼łov v potrub├ş.

Pou┼ż├şvame vysokotlakov├ę krtkovanie potrubia, mechanick├ę krtkovanie, fr├ęzovanie potrubia od vodn├ęho kame┼ła a kore┼łov.

Novinkou je san├ícia potrubia nanesen├şm epoxidovej vrstvy, ktor├í zacel├ş netesnosti a vyhlad├ş steny r├║ry, ─Ź├şm zv├Ż┼íi ich priechodnos┼ą bez potreby v├Żmeny cel├ęho potrubia.

Na┼íe pretlakov├ę vozidlo poskytuje skuto─Źn├Ż pracovn├Ż tlak 150 barov pre pou┼żitie vo ve─żk├Żch komer─Źn├Żch a priemyseln├Żch aplik├íci├ích. T├íto ─Źisti─Źka pretla─Źi potrub├şm 80 metrov vysoko pru┼żn├║ a ─żahk├║ hadicu, ktor├í vysok├Żm tlakom vody prestrieka kalov├ę, mydlov├ę, tukov├ę a sedimentov├ę upch├ívky. Pri sp├Ątnom ┼ąahan├ş hadice tlakovo vy─Źisti potrubie, vypl├íchne ne─Źistoty a vr├íti odpadov├ęmu potrubiu jeho pln├║ vo─żn├║ prietokov├║ kapacitu – ├║plne bez pou┼żitia ┼íkodliv├Żch chemik├ílii.

V├Żkon: Skuto─Źn├Ż pracovn├Ż tlak 150 barov a prietok vody 70 litrov / 1 min. zaru─Ź├ş r├Żchle a ├║─Źinn├ę vy─Źistenie potrub├ş.
─Żahk├í hadica: Hadica s nylonov├Żm opleten├şm m├í v├Żrazne ni┼ż┼íiu hmotnos┼ą’ a vy┼í┼íiu pru┼żnos┼ą’ bez toho, aby sa zn├ş┼żila jej tuhos┼ą’. Osov├í posuvn├í sila tak m├┤┼że poh├í┼ła┼ą’ hadicu hlb┼íie do potrubia.

Touto na┼íou slu┼żbou pon├║kame hlavne lacnej┼íiu,┬ár├Żchlej┼íiu a efekt├şvnej┼íiu alternat├şvu obnovenia cel├ęho kanaliza─Źn├ęho syst├ęmu d├┤kladn├Żm vysokotlakov├Żm pre─Źisten├şm (pr├şp. kamerov├Żm zmonitorovan├şm), ako ─Źasovo rozsiahlu a┬áfinan─Źne n├íkladn├║ v├Żmenu star├ęho potrubia za nov├ę potrubie.

Jednou z┬ána┼íich ve─żmi n├ípomocn├Żch a┬áocenen├Żch slu┼żieb pre z├íkazn├şkov s├║ aj poradensk├ę slu┼żby priamo na mieste, t├Żkaj├║ce sa udr┼żiavania priechodn├ęho a┬á─Źist├ęho potrubia, pri─Źom V├ím, pr├şp. V├í┼ímu pracovn├şkovi vysvetl├şme pre─Źo doch├ídza k┬ásamotn├ęmu zaneseniu a upchatiu V├í┼ího potrubia, a┬áako tomu v┬ábud├║cnosti pred├şs┼ą a┬ásvojpomocne udr┼żiava┼ą potrubie prev├ídzky schopn├ę aj na─Ćalej. Z┬ána┼íich dlhoro─Źn├Żch sk├║senosti v┬átomto obore doporu─Źujeme prevent├şvne ─Źistenie star├ęho kanaliza─Źn├ęho potrubia min. 1 kr├ít za 2 roky, ─Ź├şm pred├şdete havarijn├Żm stavom s┬án├ísledkom odstavenia prev├ídzky a┬ámo┼żn├Żm rozsiahlym a┬áfinan─Źne n├íkladn├Żm ┼íkod├ím.

Kvalitn├ę krtkovanie usaden├şn v odpadov├Żch potrubiach a kanaliz├íci├ích, ktor├ę s├║ silne zne─Źisten├ę a star├ę, vykon├ívame bez pou┼żitia chemik├íli├ş.

Vy─Źist├şme V├Żchod - ─Źistenie a rev├şzia kanaliz├íci├ş a potrubia
─îistenie odtokov a odpadov Michalovce

─îistenie kanaliz├ície, potrubia, krtkovanie, preb├şjanie upchat├Żch odpadov─îistenie upchatej kanaliz├ície a odpadov, preb├şjanie odpadov v rodinn├Żch domoch aj v bytov├Żch domoch. Krtkovanie a monitorovanie kanaliz├ície.

─îistenie kanaliz├ície, potrubia, krtkovanie, preb├şjanie upchat├Żch odpadovPreb├şjanie upchat├Żch odpadov, preb├şjanie upchatej kanaliz├ície. Krtkovanie.

Trasovanie kanaliz├ícieNa presn├ę vyt├Ż─Źenie trasy kanaliz├ície, zalomenia kanaliz├ície alebo in├ęho mechanick├ęho po┼íkodenia pou┼ż├şvame ┼ípi─Źkov├Ż GPS lokaliz├ítor zna─Źky RIDGID.

Vy─Źist├şme V├Żchod - ─Źistenie a rev├şzia kanaliz├íci├ş a potrubiaNa hlavn├║ kanaliz├íciu vyu┼ż├şvame vysokotlakov├Ż stroj s ─Źistiacou tryskou na konci a┼ż 80 metrov├ęho krta, ktor├Żm dok├í┼żeme vy─Źisti┼ą potrubie o priemere od DN50 do DN300. Tento stroj s v├Żkonom 150 barov a 70 litrov / 1 min patr├ş medzi najv├Żkonnej┼íie ─Źistiace stroje na trhu.

Vy─Źist├şme V├Żchod - ─Źistenie a rev├şzia kanaliz├íci├ş a potrubiaNeoddelite─żnou a ve─żmi ┼żiadanou s├║─Źas┼ąou na┼íej v├Żbavy je aj kamerov├Ż syst├ęm na detekovanie probl├ęmu v potrub├ş, ktor├Żm z├íkazn├şkovi uk├í┼żeme skuto─Źn├Ż stav jeho potrubia. 40 metrov dlh├í kamera je ve─żmi ohybn├í a pru┼żn├í pri─Źom z├íkazn├şkovi dok├í┼żeme tento obraz nahra┼ą na USB nosi─Ź pre jeho ─Ćal┼íiu archiv├íciu na pr├şpadne opravy alebo ako d├┤kaz na┼íej kvalitne odvedenej pr├íce.

─îistenie odpadov naj─Źastej┼íie vykon├ívame v dom├ícnostiach, obytn├Żch blokoch, firm├ích, v├Żrobn├Żch fabrik├ích, re┼ítaur├íci├ích, ┼íkol├ích, ┼ík├┤lok, jed├ílni a┬ápod. ako napr:

─îistenie domov├Żch a bytov├Żch odpadov, st├║pa─Źiek
Čistenie WC odtokov, pisoárov
─îistenie odpadov kuchynsk├Żch drezov
─îistenie odpadov van├ş
─îistenie sif├│nov
─îistenie odpadov um├Żvadiel
─îistenie stre┼ín├Żch zvodov
─îistenie upchat├Żch st├║pa─Źiek v bytov├Żch domoch
─îistenie zne─Źisten├Żch domov├Żch pr├şpojok
Čistenie odpadov priemyselnej kanalizácie
─îistenie odtokov├Żch potrub├ş
─îistenie kanaliza─Źn├Żch odpadov